فایل*تحقیق با موضوع پلیمرهای پلی كربنات*

تحقیق با موضوع پلیمرهای پلی كربناتتحقیق با موضوع پلیمرهای پلی كربنات|40277467|wak|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق با موضوع پلیمرهای پلی كربناتقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:

95صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

مصرف پلیمرهای پلی كربنات، پلیمرهای كه با گروه –O-C-O- بهم متصل هستند، از ز مان گزارشات اولیه بسیار رشد كرده است Report 1969) (PEP . تضمین رشد آینده این صنعت با افزایش شركتهای جدید به 6 تولید كننده سابق این ماده نشان داده شده است رشد تكنولوژی، شامل افزایش گریدهای با كاربرد خاص، امكان رقابت پلی كربنات‌ها را در مصارف مختلف فراهم كرده است.

پلی كربنات‌ها در بین پلیمرهای مختلف از لحاظ پایداری ابعادی مقاومت ضربه و شفافیت بسیار برجسته می‌باشند. مقاومت در برابر شعله آن خوب بوده و توسط بهبود دهنده‌هایی بهتر شده تا گرید خاصی تولید شود. با وجود اینكه پلیمرهای دیگر و فلزات در تعدادی از خواص بتنهایی بهتر از پلی كربنات می‌باشد، اما نیاز به تركیبی از خواص مختلف باعث می‌شود كه پلی كربنات بعنوان تنها امكان انتخاب شود. از سوی دیگر كمی مقاومت در برابر حلالها یك اشكال عمده در بسیاری از كاربردها می‌باشد. بطور كلی پلی كربناتها در تمامی رشته‌های مهندسی پلاستیك رقابت می‌كنند، كه از مصارف عمده آن می‌توان به شیشه‌ها، علامات و روشنایی اشاره كرد.

فهرست برخی ازمطالب:

3- وضعیت صنعت 13بازار ایالات متحده 15ساختمان و لعاب شیشه 15ارتباطات و الكترویك 16قطعات 16علائم و روشنایی‌ها 17مصارف متفرقه 18سرمایه گذاری و ظرفیت‌ها 18سرعت عملیات 21مواد خام 22قیمت 22شیمی 27مروری بر فرآیند 29آلیاژ با پلیمرهای دیگر 80كوپلیمرها 83اكستروژن مجدد پلی كربنات‌ها 85اصلاح سطح و پوشش 86

3- وضعیت صنعت 13

بازار ایالات متحده 15

ساختمان و لعاب شیشه 15

ارتباطات و الكترویك 16

قطعات 16

علائم و روشنایی‌ها 17

مصارف متفرقه 18

سرمایه گذاری و ظرفیت‌ها 18

سرعت عملیات 21

مواد خام 22

قیمت 22

شیمی 27

مروری بر فرآیند 29

آلیاژ با پلیمرهای دیگر 80

كوپلیمرها 83

اكستروژن مجدد پلی كربنات‌ها 85

اصلاح سطح و پوشش 86


مطالب دیگر:
📃مهندسی ارزش📃مهندسی سيستم‌هاي تجارت الکترونيکی📃مهندسی فرهنگی در سازمان تامین اجتماعی📃مهندسی نرم افزار 2📃مهندسی وب📃مهندسي فناوری اطلاعات📃میادین مشترک نفت و گاز📃میانسالی و سالمندی📃میرحسین موسوی بیوگرافی📃میزان شیوع آسیبهای مچ پا و علل آن در رشته های مختلف ورزشی 26 اسلاید📃میزان یا شاخص های بهداشتی📃میکروارگانیسم ها📃میکروتیک چیست؟📃میکروسپوریدیا📃میکروسکوپ📃میکروکنترلر AVR📃ميكروبيولوژي مواد غذايي📃ميكروكنترلرهاي AVR📃مينرالها📃نابرابری اجتماعی📃نارسایی احتقانی قلب📃نازل‌ها، الگو‌هاي پاشش و پمپ‌ها📃ناکارآمدی احزاب در نفوذ مؤثر بر عوامل قدرت در نظام دولتی جمهوری اسلامی ایران📃نام پروژه تعمیرات سخت افزار موبایل📃نام درس روانشناسی اجتماعی