فایل*تحقیق با موضوع وظایف روانکار (1) و انواع آن*

تحقیق با موضوع وظایف روانکار و انواع آنتحقیق با موضوع وظایف روانکار (1) و انواع آن|40277469|wak|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق با موضوع وظایف روانکار (1) و انواع آنقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:

تحقیق با موضوع وظایف روانکار(1) و انواع آن65صفحه قالب ورد قابل ویرایش

تحقیق با موضوع وظایف روانکار(1) و انواع آن

65صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

هر گاه بین دو سطح در تماس ، حرکت نسبی رخ دهد مقاومتی در برابر حرکت ایجاد خواهد شد این مقاومت نیروی اصطکاکی یا به بیان ساده تر اصطکاک نامیده می شود در صورت بروز این حالت مطلوب آن است که از اصطحکاک بکاهیم آن را کنترل یا اصلاح نماییم .

به بیان کلی ، هر فرآیندی را که طی آن اصطکاک بین دوجسم متحرک در تماس کاهش یابد روانکاری می نامند به طور سنتی در این تعریف هیچ ابهامی وجود ندارد کاهش اصطکاک با وارد کردن یک ماده جامد یا مایع به نام روانکار درمحل تماس حاصل می شود به موجب آن ، سطوح دارای حرکت نسبی ، با فیلمی از روانکار از یکدیگر جدا می شوند روانکارها ازانواع نسبتا ً کمی از مواد تشکیل شده اند مانند روغنهای طبیعی یا معدنی ، گرافیت ، دی سولفید مولیبدنیوم(2) ، و طلق(3) ،رابطه بین مواد و فرآیند روانکاری ، کاملا ً واضح و روشن است .

پیشرفتهای تکنولوژیکی اخیر ، تصویر واضح گذشته را قدری مبهم نموده است کاهش اصطکاک ، در حال حاضر به وسیله مایعات ، جامدات ، گازها یا با اصلاح فیزیکی یا شیمیایی خود سطوح ایجاد می شود به اختیار ، اجزای لغزان را می توان از موادی ساخت که برای کاهش اصطکاک طراحی شده اند و روانکار به طور یکنواخت یا غیر یکنواخت در آنها توزیع شده است این سیستمها روانکاری نشده(4) می نامند که البته این فقط یک اصطلاح است سیستم ممکن است به روشی غیرمعمول روانکاری شده باشد ولی مطمئنا ً روانکاری نشده نیست .

فهرست برخی ازمطالب:

وظایف روانکار(1) و انواع آن

2-1 انتخاب نوع روانکار

3-1 اصول و نیازمندیهای روانکارهای مایع

4-1 لزجت روانکار

5-1 روانکاری مرزی (40 )

6-1 مشکلات فساد

7-1 انتخاب نوع روغن

8-1 گریسهای روانکاری

9-1 روانکاری جامد (90 )


مطالب دیگر:
📒پاورپوینت انگیزه (انگیزه در قران و انگیزه پرستش )📒دانلود نمونه سوال استخدامی رشته شغلی کارگزین شهرداری📒آگهی ترحیم لایه باز طرح شماره 11📒آگهی ترحیم لایه باز طرح شماره 12📒پکیج کامل تدریس FPGA برای مدرسان FPGA - شامل فایل ارائه و سورس مثالها📒گزارش كارآموزي تعميرگاه مکانیک خودرو📒پروژه ریخته گری آلیاژهای آهنی و چدن ها📒ساخت نرم کننده و مرطوب کننده طبیعی مخصوص عطاری ها📒دانلود نمونه سوال استخدامی رشته شغلی مسئول دفتر📒فایل cnc طرح برجسته اسب📒طرح برش لیزر محراب فایل cdr کورل درا corel draw📒تجاری 3 بعدی اسکچاپی .... مجتمع تجاری اداری .... P10 ... شامل (تنها) فایل 3 بعدی اسکچاپی ... کلیپ و عکس را مشاهده فرمایید.📒هتل 3 بعدی اسکچاپی ..... K7 ..... شامل (تنها) فایل 3 بعدی اسکچاپی ... کلیپ و عکس را مشاهده فرمایید.📒طرح آماده CNC تعداد 11 مدل درب مختلف📒psd آماده آتلیه ای - فون دیجیتال اسپرت📒مجموعه جدید ترنزیشن های آماده پریمیر permier pro📒استراتژی کنترل یک DVR برای بهبود ثبات در مزارع بادی با استفاده از ژنراتورهای القایی قفس سنجابی 📒پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع تئوری پرتفلیو (ویرایش جدید)📒پاورپوینت فصل هفتم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع مدلهاي قيمت گذاري دارايي (تئوري بازار سرمايه) 📒پاورپوینت فصل چهاردهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع تجزیه و تحلیل صنعت (ویرایش جدید)📒پاورپوینت سهام عادی: تجزیه و تحلیل و استراتژیها 📒پاورپوینت چرخه پردازش معاملات و فعالیت ها در AIS📒پاورپوینت فصل سیزدهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع تجزیه تحلیل اقتصاد/ بازار (ویرایش جدید)📒پاورپوینت فصل پانزدهم مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع تجزیه و تحلیل شرکت (ویرایش جدید)📒پاورپوینت چوب مایع