فایل*تحقیق با موضوع موتور با حجم متغیر*

تحقیق با موضوع موتور با حجم متغیرتحقیق با موضوع موتور با حجم متغیر|40277474|wak|
مشخصات مختصر و مفید این پست با عنوان تحقیق با موضوع موتور با حجم متغیرقابل مشاهده می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

توضیحات:

حقیق با موضوع موتور با حجم متغیر

23صفحه قالب ورد قابل ویرایش

بخشی ازمتن:

یك شركت تخصصی بدنه و قطعات خودرو به نام شركت ((می فلاور)) ابداع كرده است كه می تواند حجم وضریب كمپرس خود را در حین كاركرد تغییر دهد . این طرح كهe3 نام گرفته است هنوز در مراحل آغازین قرار دارد اما یك نمونه تك سیلندر آن مورد آزمایش قرار گرفته تا مشخص شود كه آیا این طرح می تواند باعث كاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا شود تا در صورت مثبت بودن نتایج به تولید نمونه های واقعی اقدام شود .

قابلیت تنظیم حجم و ضریب كمپرس موتور بدان معنی است كه موتور می تواند خود را در هر لحظه با نیاز راننده و همچنین شرایط كاركرد خودرو (سرعت كم ؟ بار زیاد و غیره ) تطبیق دهد . كارشناسان شركن می فلاور اظهار می دارند در شرایط عادی در 95 در صد موارد موتور فقط با بخشی از كل نیروی خود كار می كند و تنها در شرایط خاصی نیاز به تمام نیروی آن وجود دارد .

در موتور های رایج معمولی ، پیستون از طریق شاتون به میل لنگ متصل است و هنگامی كه اتاقك احتراق بالای پیستون توسط سوخت و هوا منجر می شود انرژی آزاد شده ناشی از این انفجار پیستون را در كورس خود به سمت پایین می راند و باعث چرخش میل لنگ می شود . یاتاقانی كه شاتون را به میل لنگ متصل می كند در زبان انگلیسی با نام «لنتهای بزرگ» (big - end) شناخته می شود . در موتور e3 رابط دیگری هم بین شاتون و میل لنگ وجود دارد و در واقع دو یاتاقان وظیفه تماس شاتون و میل لنگ را انجام می دهند . با تنظیم زاویه این اتصال در هنگام كاركرد موتور ، پیستون می تواند به میل لنگ نزدیك تر شده و یا از آن دورتر شود و با این عمل كورس پیستون ، به طور موثر تغییر می یابد . با این عمل كورس پیستون به طور موثر تغییر می یابد . با اعمال این تنظیم در حركت رو به پایین پیستون ، حجم سفید سیلندر تغییر می كند ، بنابراین حجم كل موتور نیز كم یا زیاد می شود .

فهرست برخی ازمطالب:

چكیده فصل اول: مقدمه ای بر مواد مركب1-1- كامپوزیت چیست؟ 21-2- مزایای كامپوزیتها 41-3- محدودیتهای كامپوزیتها 71-4- تاریخچه صنعت كامپوزیتها 81-5- فازهای كامپوزیتی و تقسیم بندی كامپوزیتها 101-6- خواص كامپوزیتها 121-7- مقاومت كامپوزیتهای لیفی 14فصل دوم: ماتریسها (رزیتها)2-1- ماتریسها 182-2- پلیمریزاسیون 192-3- پلیمرهای گرما سخت و گرما نرم 202-4- رزینهای ترموپلاستیك (گرما نرم) 202-5- رزینها گرما سخت (ترموست) 212-6- نقش ماتریسها 222-7- رزینهای اپوكسی 232-8- معایب رزینهای اپوكسی 242-9- تقسیم بندی انواع تجاری رزینهای اپوكسی 242-10- رزینهای پلی استر غیراشباع 252-11- انواع رزینهای پلی استر تجاری 262-12- خصوصیات رزینهای پلی استر 282-13- معایب رزینهای پلی استر غیراشباع 282-14- رزینهای فنولیك 292-15- خواص و كاربردهای رزینهای فنولیك 302-16- معایب و محدودیتهای رزینهای فنولیك 302-17- ماتریسهای فلزی 31

موتور با حجم متغیر 1

توربو شارژ و نقش آن در تقویت موتور 3

تقویت بیش از حد 7

كندی یا تنبلی توربو 8

استفاده از دریچه فرعی 9

استفاده از بلبرینگ 9

استفاده از پره های سرامیكی در توربین 10

توربوشارژرهای طبقه ای 10

استفاده از خنك كن میانی 10

انژكتور و سیستم سوخت رسانی انژكتوری چگونه كار می كند 11

كنترل الكترو مغنا طیسی سوپاپها 18

استفاده از واكنشگر حرارتی برای كاهش آلاینده های یك موتور احتراقی داخلی 20


مطالب دیگر:
📎ماهیت رشوه در فقه و حقوق موضوعه📎قتل مهدورالدم در قانون مجازات جدید📎نقاط ضعف و قوت قانون مجازات جدید نسبت به قانون قدیم در خصوص قتل به اعتقاد مهدورالدم 📎بررسی دادرسی کیفری اطفال بزهکار در حقوق ایران و انگلیس📎مبانی، سیر و تحول سازمان دادرسی اطفال بزهکار📎اصول دادرسی ناظر به اطفال بزهکار📎مبانی دادرسی اطفال بزهکار📎سیر تحول و سازمان دادرسی اطفال بزهکار📎اصول دادرسی اطفال در مراحل مقدماتی📎اصول دادرسی اطفال در مرحله محاکمه و صدور حکم 📎رشوه در فقه امامیه و نقد و بررسی نظرات فقها📎بررسی رشوه در حقوق و قانون مجازات اسلامی📎جایگاه مجازات محرومیت از حقوق اجتماعی در قوانین ، وحدت رویه و نظریه مشورتی📎مبانی شرعی،مشروعیت،ماهیت و جایگاه فقهی مجازات محرومیت از حقوق اجتماعی و خدمات عمومی📎پاورپوینت نحوه پياده سازي استانداردها و الگوهاي مصرف در سازمان ها📎نحوه اعمال مجازات محرومیت از حقوق اجتماعی و خدمات عمومی📎تاثیر مصادیق، تاثیر تعلیق ، تعویق ، تخفیف ، و نظام های نیمه آزادی و مشروط در مجازات محرومیت از حقوق اجتماعی و خدمات عمومی📎سقوط محکومیت کیفری در مجازات محرومیت از حقوق اجتماعی و خدمات عمومی📎ارکان اقدامات تامینی و تربیتی و بررسی شرایط اجرای آن📎بررسی و تشریح ارکان اقدامات تامینی و تربیتی📎شرایط و ضوابط اجرای اقدامات تامینی و تربیتی📎آثار اقدامات تامینی و تربیتی در قانون مجازات اسلامی جدید و قدیم📎جرایم مستوجب حد در قانون مجازات اسلامی قدیم 1375📎جرایم مستوجب حد در قانون مجازات اسلامی جدید 1392📎قتل با اعتقاد به مهدورالدم بودن و شرایط تحقق مهدوریت و موارد اباحه قتل